HAKKIMIZDA

ERTUNÇ 1993 yılından itibaren bünyesinde yer alan şirketler vasıtasıyla GSM operatörlerinde ve sektörde yer alan global firmalara altyapı tedarik, bakım.. işletme ve üstyapı alanlarında hizmet sunmaktadır.

Sektörde 22.yılını kutlayan ERTUNÇ son yıllarda sunduğu hizmet alanlarının kapsamını arttırarak vizyonu ve misyonu gereği sektörde adres gösterilen bir firma haline gelmiştir.

Geçmişte başarıyla tamamladığımız onlarca global projeler ve günümüzde sürdürdüğümüz Vodafone TR Bölge Çözüm Ortaklığı Projesi sektörel bazda referans olarak vereceğimiz çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

ERTUNÇ faaliyetlerinin her aşamasında İş Güvenliğini ve Çevreyi etkileyecek noktaları sistemli bir şekilde tespit ederek, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak, personelinin ve üçüncü şahısların sağlığını - refahını korumaya yönelik tedbirleri alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

“Türkiye’de iletişim ve teknoloji çözümleri ile ilk tercih edilen ve en beğenilen şirketi olmak”

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde işimizi, uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve istenilen zamanda bitirerek, müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak, çalışanların bilgi birikimlerini ve tüm potansiyellerini bireysel ve şirket düzeyinde geliştirerek özgürce kullanmalarını sağlamaktır.

İLKELERİMİZ

»  Güvenilirlik
Müşterilerimize yakınız, ihtiyaçlarına en uygun ve en hızlı çözümleri biz sunarız. Kararlarımızı şeffaf bir iletişimle paylaşırız. Farklılıkları anlar ve saygı duyarız.

»  Cesuruz
Hızlı karar alır, değişim ve yenilikleri hızla hayata geçiririz. Her koşulda başarıyı hedefler, yılmadan mücadele ederiz.

»  Yenilikçiyiz
Gücümüzü; farklılıklarımızdan, yaratıcılığımız ve yenilikçiliğimizden alırız. Geribildirim ve özeleştiriye değer verir, gelişim fırsatları yaratırız.

»  İçteniz
Kalıplar ve önyargılardan uzak, olduğumuz gibi davranırız. Sevinci ve üzüntüsüyle yaşamı, başarısı ve zorlukları ile sorumluluğu paylaşırız.

»  İş Birliğine Açığız
Birbirimize değer verir, birlikte başarmaya inanırız. Tüm gücümüzle çalışır, zoru başarmaktan gurur ve mutluluk duyarız. Birbirimizin bilgi ve becerilerine güvenir, omuz omuza çalışırız. İmkansız ise sadece bizim için zaman alır.